Rada Rodziców

Rada Rodziców jest inicjatywą, która zrzesza wszystkich rodziców i ma na celu tworzenie dodatkowych atrakcji oraz realizację różnorodnych działań dla naszych uczniów. Wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej!

Zachęcamy wszystkich rodziców do wpłat na rzecz Komitetu Rodzicielskiego.
Pieniądze te zostaną przeznaczone na organizację tak ważnych wydarzeń, jak m.in. :
????????Mikołajki- tradycyjne paczki na Mikołajki to coś, czego nasze dzieci już nie mogą się doczekać. Dzięki Waszym wpłatom będziemy w stanie zorganizować piękne upominki, które będą wręczane każdemu uczniowi przez samego Mikołaja! To niezwykle wzbogacające doświadczenie dla naszych pociech, pozwalające poczuć magię świąt Bożego Narodzenia również w szkolnych murach.
????????Dzień Dziecka- to jedno z najważniejszych wydarzeń szkolnych naszych uczniów. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli zorganizować niezwykłe atrakcje, które dostarczą naszym dzieciom niezapomnianych wrażeń i radości.
????Tłusty Czwartek- dzięki zebranym środkom, tłusty czwartek stanie się prawdziwym świętem smakołyków.
……..i wiele, wiele innych… ????
Każda zebrana złotówka zostanie odpowiedzialnie wykorzystana, aby wywołać uśmiech na twarzach naszych dzieci.
Każda wpłata jest niezwykle cenna i przyczyni się do realizacji naszych celów.
Wierzymy, że możemy liczyć na Wasze wsparcie i chęć do działania.
Wpłaty prosimy dokonywać na konto Rady Rodziców w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego: 13 9283 0006 0034 0751 2000 0010
40 zł za pierwsze dziecko,
30,00 zł za drugie dziecko,
Trzecie i kolejne dziecko zwolnione z opłaty.
Przedstawiciele Rady Rodziców: Justyna Sierota, Małgorzata Fortuna, Ewelina Janiak.

AKTUALNOŚCI: