Projekty z języka angielskiego

W naszej szkole realizowane są dwa projekty z języka angielskiego na platformie eTwinning, które prowadzi Justyna Grabowicz a realizują uczniowie z klasy 5b.

Pierwszy projekt to: Europe is mine! - realizowany wspólnie ze szkołami we Francji, Hiszpanii, Turcji,Serbii i Chorwacji i Polski. Polega on na prezentowaniu uczniom z innych krajów europejskich naszych tradycji, kultury, odnajdowaniu różnic i podobieństw.

Drugi projekt to : Job - professional orientation. - realizowany jest przez szkoły w Słowacji, Serbii, Chorwacji, Turcji, Hiszpanii i Polski, polega na poznawaniu nazw zawodów w różnych językach, prezentowaniu swojego wymarzonego zawodu.
Wszystkie zadania projektów będą realizowane w szkole w czasie zajęć lekcyjnych.

Projekty z języka angielskiego