Pasowanie

Dnia 17 października 2023r. w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie Pierwszaków na Uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie. Od rana w klasach panowała świąteczna atmosfera. Pierwszaki pod kierunkiem wychowawczyń A. Witkowskiej i H. Fortuny przedstawiły montaż słowno- muzyczny dla całej społeczności szkolnej. Po występach uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor Justyna Radzka. W tej podniosłej dla uczniów chwili brał również udział pan wójt Damian Jaworski, który zawsze pamięta o dzieciach i uczestniczy w życiu naszej szkoły. Ponadto każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania na ucznia od Rady Rodziców. Rodzice również pamiętali o swoich pociechach i na dobry początek w szkole ufundowali dla każdego ,, Małą encyklopedię’’. Starsi koledzy z klas trzecich wykonali dla młodszych kolegów zakładkę do książki. To był naprawdę udany i ważny dzień w życiu pierwszaków, ich rodziców i wychowawców klas pierwszych.
Dzieciom życzymy samych sukcesów, a Rodzicom nieustającej dumy. ????‍????????‍????