Wymiana pocztówkowa

Uczniowie z klas I-III przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne  w Wielkiej mapie Polski. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Każda szkoła, która zapisze się do akcji otrzyma Wielką mapę Polski. Klasy dostaną od WSiP propozycje klas w innych częściach Polski, do których mogą wysłać pocztówki. W zamian za to udostępnione zostaną filmy, zdjęcia, artykuły, aby bardziej poznać zakątki naszego kraju. Ponadto uczniowie utrwalą sobie poprawne adresowanie i pisanie listów oraz pocztówek. Akcja ma celu zachęcenie do nawiązywania relacji z innymi szkołami i uczniami. W tym tygodniu uczniowie klasy IIa już wysłali pierwsze pocztówki do szkół partnerskich.

Wymiana pocztówkowa