Tania Książka

W okresie przedświątecznym w naszej szkole była zorganizowana prezentacja oferty taniej książki zaproponowanej przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki w Żychlinie, z którą nasza szkoła współpracuje , chociażby przy wyborze pozycji książkowych z Narodowego Programu i Rozwoju Czytelnictwa.

Dokładając  wszelkich starań, aby uczniowie z naszej szkoły  mieli  wygodny i szybki dostęp do wszelkiego rodzaju lektur i nowych propozycji młodzieżowych zorganizowano Kiermasz Taniej Książki. Codziennie do Świąt Bożego Narodzenia na holu przy świetlicy można było zakupić sobie nowe propozycje książkowe. Znalazły się tu książki dla najmłodszych , jak i propozycje dla starszych miłośników czytelnictwa. Wśród propozycji były  lektury, które można było kupić za symboliczną cenę.

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest rozwijanie miłości do czytania, zarówno wśród młodszych, jak i tych starszych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie działania jakie prowadzi biblioteka szkolne  mogły dotrzeć do jak największej ilości osób i po zakupie wybranej książki, która zbytnio nie obciąży Twojego budżetu, a wywoła ogromny uśmiech na twarzy każdego.