Przedszkole na medal - rozwój edukacji w Gminie Rybno

Przedszkole na medal – rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Rybno

Gmina Rybno utworzy 30 nowych miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym. W tym celu wyremontowana zostanie sala, zakupione będą do niej meble i wyposażenie. Inwestycja obejmie także remont łazienki i jej adaptację do potrzeb maluchów. Doposażony będzie również plac zabaw. Dzięki temu z edukacji przedszkolnej w oddziałach przy Szkole Podstawowej w Rybnie będzie mogło korzystać 168 dzieci, w tym również dzieci niepełnosprawne. Dla wszystkich przedszkolaków organizowane będą dodatkowe zajęcia zwiększające ich szanse edukacyjne, a dla tych, którzy tego potrzebują – również zajęcia logopedyczne, muzyczno-rytmiczne i korekcyjno-kompensacyjne. Podczas szkoleń 8 nauczycieli przedszkolnych wzbogaci swój warsztat pracy.

Nowa sala

ZAŁĄCZNIKI: